Do zjazdu A3C pozostało
Zjazd trwa :D

Operacja Wniebowstąpienie

Opisy i wrażenia z rozegranych misji.

Re: Operacja Wniebowstąpienie

Postprzez tomaszek » 12 sie 2018, o 22:31

Fajna misja, fajny skład. A tak poza tym błona dziewicza w nowym komputerze przebita, całkiem inny komfort gry mając 20-30 fps a 60-100.
Ostatnio edytowano 12 sie 2018, o 22:31 przez tomaszek, łącznie edytowano 1 raz
tomaszek

Postprzez HusariuS » 12 sie 2018, o 22:31

Krzyciu napisał(a):@Husarius mieliście wstrzymać ogień na konwój nie na wioskę żeby SAS mógł zrobić ładne bum. A tamta misja ogniowa - powinna się aktywować triggerem i mielibyście ładny hint wraz ze spawnem jednostek, ale z jakiegoś powodu to nie zadziałało.

Nie rozumiesz, Klaj nam kazał wstrzymać ostrzał na ostatnią wioskę gdzie drużyna Szakala dostała wpierdol od czołgu xd
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
HusariuS
St Plutonowy
St Plutonowy

Postprzez Klaj » 12 sie 2018, o 23:00

Kazałem wam wstrzymać ogień bo 2 drużyna i czołg były już w mieście a znając życie ostrzelalibyście ich a nie przeciwnika.
Obrazek
Klaj
Kapral
Kapral

Postprzez Murdock » 13 sie 2018, o 04:38

No nie wiem ja mam mieszane uczucia... Misja raczej okropnie nudna... Malo AI przez co i mło strzelania. W sumie to misja w stylu spacer przez park wystarczyło iść spokojnie i misja zrobiona bez jakichkolwiek problemów nawet bez stosowania taktyk i forteli. Długie przestaje między zadaniami (1raz to prawie godzina)... Gdyby nie film na drugim monitorze to bym zasnął przed kompem hehe a na sam koniec jeszcze net mi wysiadł... Reasumując mamy profesjonalnych żołnierzy więc misję muszą być cięższe hehe może jak bu ta misja była bez wsparcia lotniczego i czołgów? :-P
Obrazek
Murdock
St Szeregowy
St Szeregowy

Postprzez Staffo » 13 sie 2018, o 10:14

W sumie to więcej czasu siedzieliśmy bezczynnie w okopie albo jechaliśmy z miejsca na miejsce. Mam wrażenie że mieliśmy za dużą siłę ognia w stosunku do tego z czym się mierzyliśmy i większość roboty zrobiły czołgi i lotnictwo a nam pozostało czekać aż ktoś nas przerzuci z wioski do wioski. Akcji było w sumie niewiele, ale jak już coś zaczęło się dziać to trochę się człowiek ożywiał. Z tych 3 godzin spokojnie można było się uwinąć w 2 a tak to praktycznie godzinę siedzieliśmy w różnego rodzaju okopach i walczyliśmy ze snem.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Staffo
Porucznik
Porucznik
Karts DLCHelicopters DLCMarksman DLC

Poprzednia strona

Powrót do Raporty z Misji